půjčovna Super8 kamer

půjčovna Super8 kamer pro vaši svatbu nebo výlet

Když jsme přemýšleli, jak radost z filmu a videa předat i ostatním, napadlo nás vrátit se k filmovému materiálu Super8. Vypadá skvěle, jednoduše se na něj natáčí, dá se na něj koukat dokola a dokola a je to skvělá šance, jak si natočit svoje vzpomínky a mít je už navždycky u sebe.

Každý rok jsme potkali desítky lidí, co si všechno točí na mobil, případně mají i nějakou digitální kameru, ale a) natočený materiál už nikdy neupraví b) všechno digitální skončí v křemíkovém nebi a vaše vzpomínky s tím.

technické info aneb jak to funguje

Půjčujeme Super8 kamery Canon 310XL a 514XL. Vybrat si můžete černobílý film Kodak Tri-x, barevný Kodak 50D nebo klidně oba. Kapacita jedné kazety filmu je 3 minuty záznamu. 

Napíšte nám datum, na které kamery potřebujete a v pravý čas na vás budou čekat ve vaší nejbližší Zásilkovně. 

Co je součástí poslané výbavy:

  • dvě kamery (jedna hlavní, druhá záložní)
  • barevný nebo černobílý film podle domluvy
  • návod, jak kamery používat
  • dostatek AA baterií
  • zpětné poštovné do naší Zásilkovny + pojištění
  • to vše v ochranném kufříku

Cena za půjčení kamer, vyvolání filmu a sestříhání videa je 10 000 Kč (s jednou 3minutovou kazetou). Kdybyste chtěli filmu víc, cena je + 4 tisíce za každou kazetu. Ideální počet na svatbu jsou 2 kazety.

sestřih z VHS

Druhou kapitolkou je stříhání videa ze starých VHS kazet (ale i vašich starých Super8 a tak dále). Většinou mají všichni doma hodiny záznamu, který ale leží ve skříni a nikdo na něj raději nekouká, jak je dlouhý.

Nechte si vaši svatbu nebo oslavu nebo výlet zdigitalizovat a sestříhat, ať se na všechno dá zase koukat. Níže najdete ukázky, jak to může vypadat.

Cena za digitalizaci a sestříhání je 500 Kč za hodinu práce, vždy záleží na tom, kolik kazet je a co se bude stříhat. 

napište nám

A svůj film si můžete natočit a nechat sestříhat ještě dneska.

Using Format